Originální školní potřeby

Vyzdobením školních potřeb získáte originální kousky, které nemá nikdo jiný!
Ale nejsou to jenom žáci, kteří si mohou pomůcky za pomoci jednoduchých triků vylepšit. Také nudné kancelářské šanony a obyčejné tužky mohou po chvilce vypadat přesně podle vašich představ. Vždyť přeci i hezké maličkosti mohou váš den zpříjemnit.

BUDEME POTŘEBOVAT:

  • Barevné lepicí pásky
  • Obyčejné tužky
  • Oblíbené výstřižky z časopisů, popřípadě vytištěné obrázky, citáty, fotografie, apod.
  • Obyčejné sešity
  • Dekorativní kamínky
  • Vymytou konzervu (například od fazolí nebo ananasu)
  • Balicí papír s libovolným motivem
  • Lepidlo (například Herkules)

Dnes můžete sehnat ohromnou škálu barevných lepicích pásek nejrůznějších velikostí, s nejrůznějšími vzory. A to většinou v papírnictví nebo v obchodech pro kutily. A pak už je to snadné! Vezmeme obyčejnou tužku a jednoduše ji omotáme barevnou páskou dle libosti. Pásky můžeme střídat nebo tužku omotat třeba jen do půlky. A barevné originální psací potřeby jsou na světě!

Pokud se vždy snažíte sehnat hezký sešit, na jehož desky by se vám příjemně koukalo i navzdory tomu, že obsah není třeba až tak líbivý, už neshánějte.

Udělejte si ho sami podle vlastní fantazie! K ruce si vystřihněte obrázky z časopisů, oblíbené citáty nebo třeba fotografie rodiny, přátel, domácích mazlíčků, apod. Desky sešitu potřete lepidlem. Pokud zdobíte sešit s pevnými deskami, doporučujeme použít tekuté silnější lepidlo, ale jestliže chcete polepit papírový sešit, postačí vám tuhé lepidlo v tyčince.

Obrázky, fotky a citáty si nejprve na zkoušku rozmístěte po sešitu, a když dosáhnete požadovaného vzhledu, jednoduše vše přilepte a nechte zaschnout. Vše pak můžete dozdobit pomocí kamínků.

Válí se vám psací potřeby, svorky, gumičky a ostatní věci všude po stole? Během pár minut si snadno můžete vytvořit vlastní držák na tužky přesně podle vašich představ. Postačí vám k tomu vymytá konzerva, kterou také zbavte všech nálepek. Poté si jen vyberte balicí papír, který se vám nejvíce líbí.

Plechovku položte na bok a kolem dokola ji omotejte papírem. Díky tomu si změříte, jak velký pruh budete potřebovat. Pruh vystřihněte, znovu přiložte kolem plechovky a konce papíru těsně slepte k sobě. Nechte zaschnout a pak už jen všechny tužky a ostatní věci vložte dovnitř.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *